ikony spolecznościowe

emailgoogle plusFBtwitter youtube instagram

środa, 15 maja 2013

nowy dom czyli niezła historia

..to wielkie szczęście że udało nam się pozostać razem. Nie zostalismy rozdzieleni do różnych domów ale na poczatku nie wyglądało to za ciekawie...

Antonii znalazł już potencjalnych nabywców a raczej oni jego, taka jedna Pani, trochę dziwna. Nie pytala jaki ma charakter Antek, nie chciała jego zdjęć. W ogóle się nim nie interesowała. Zapłaciła i już! Stało się, zaliczka wpłynęła,  Bracia zostaną rozdzieleni a do tego jeden z nich pójdzie do nie-kociarza. Skandal i dramat.


..Atomek obiecał że będzie grzeczny do końca życia, niech tylko nie rozdzielają kociąt! 
                                     proszę proszę nie zabierajcie Antoniego...będę grzeczny...

8 komentarzy:

 1. Moja siostra niedawno znalazła kota tej rasy na dworze pod blokiem... Stał i płakał. Okazało się, że sąsiadce wypadł z balkonu. Sąsiadce, która ponoć nie przepada za kotami, a tego kupiła dla szpanu. Pewnie o mało Antoś tak nie skończył...

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej biedny :( i jak skończyła się ta historia? Stop nieodpowiedzialnym właścicielom zwierząt! Tych rasowych i tych nie rasowych.. Trzeba zorganizować jakąś tajemną grupę tępienia takich ludzi nielegalnych hodowli, kupowania zwierząt dla szpanu itd..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, moja siostra go zabrała do siebie, spędził u niej dobę, a potem wieści się rozprzestrzeniły i "właścicielkę" kota bez problemu odnaleziono (nie na odwrót). Może szkoda, bo moja siostra jest zwierzolubem i u niej miałby dobrze. Zdążyła go polubić. Jaki dalszy los tego kotka, tego nie wiem.

   Usuń
  2. Chyba bym po cichu zmieniła mieszkanie wraz z kotem ;)

   Usuń
 3. no najpierw sobie poprawiłam humor patrzac na wybryki Waszych synusiów a teraz sie pobeczałam gdy zobaczyłam to zdjęcie Atomka! no przecież wzięłabym go na rece i nigdy nie wypuściła!

  OdpowiedzUsuń
 4. CUDNE, WSPANIAŁE KOCIAKI !!!! - super zdjęcia - pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...