ikony spolecznościowe

emailgoogle plusFBtwitter youtube instagram

środa, 2 kwietnia 2014

podpatrzone..

17 komentarzy:

 1. kotku, ładnie to tak podglądać? hi hi hi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. "Żebyście widzieli to co ja..."

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale uchwycone - pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. moje kocie non stop wygląda za okno i irytuje sie na ptaki ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. nie, ja myślę że on chce powiedzieć, że żaluzje powinny być krótsze :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Spryciarz. <3
  Pytanie tylko, kto kogo podpatrzył? ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. i to zaskoczenie na pyszczku podpatrzonego! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałam napisać prywatnie ale nie mam programu pocztowego. Mami, słyszałaś o kocim hospicjum w Toruniu? Tu link do strony: http://kocie-hospicjum.pl/
  Pomyślałam, że może z pomocą Atoma i Antka uda się rozpowszechnić info oraz adoptować jakiegoś chociaż kociaka wirtulanie, czy też wesprzeć finansowo akcję "Koci ogonek" :) Z waszą siłą odbioru i przekazu sądzę, że się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ivi pomagamy kotom od wielu lat, i teraz też pomogę. Zastanawiam się nad wspólną platformą, dla nas wszystkich gdzie moglibyśmy sprzedawać produkty jak np nasze torby i pinsy - i zysk oddawać dla potrzebujących zwierząt. Mam nadzieję, że inni dołączą także, znam też "znanych i lubianych" którzy do akcji się przyłączą. Może powinniśmy zorganizować wspólne spotkanie? Zorganizowałam ostatnio konkurs żeby zobaczyć jak wygląda mapa kociar, wygląda na to że to cały kraj, może znajdzie się jakieś lokum np na mazurach? Zorganizujemy namioty i notesy i uradzimy wspólną strategię :) ci Ty/Wy na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo byłoby fajnie tak się spotkać :) Ja jestem bardzo na tak. To tym bardziej jakby się ktoś znany w to włączył to byłaby "większa siła rażenia".
   Także myślałam o sprzedawaniu biżuterii i zysk oddawać dla kociaków. To hospicjum współpracuje właśnie z jedna artystką, Sroką i dla niej zbierają struny od gitar czy innych instrumentów smyczkowych, z których robi potem ona bransoletki (takie uni-sex). Ja robię takie eko-kolczyki z zatyczek od puszek i wczoraj jak odkryłam to miejsce, natchnęło mnie by do nich napisać w tej sprawie, czy chcieliby mieć drugą taką współpracę (no i jak to dokładnie wygląda bo ja jak na razie nie mam sklepiku internetowego).

   Usuń
 10. Pięknie podpatrzasz koteczku ;) Ciekawa jestem co tak cię zainteresowało :)

  OdpowiedzUsuń
 11. U nas tylko stróżki od tych przygniecionych do szyb mokrych nochali... Po co okna myć jak zaraz znów z nosem patrzą na świat :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawe rzeczy dzieją się za oknem ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...